اخبار و مقالات

از جدید ترین مطالب و اخبار املاک و اقامت ترکیه مطلب شوید

امنیت سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات ترکیه

امنیت سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات ترکیه

امروزه به منظور تامین امنیت سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه و جذب سرمایه گذاران در این بازار بزرگ و متنوع، شاهد وضع قوانین جامع و جذاب از طرف دولت این کشور می باشیم. تضامین دولتی و بانکی در بسیاری از پروژه ها از نکات مهم و بسیار مثبتی است که موجب می شود تا سرمایه گذاران با خیال آسوده اقدام به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات نمایند.

لازم به ذکر است که زمین بسیاری از پروژه هایی که در ترکیه در حال ساخت هستند متعلق به خود دولت بوده و در اینگونه پروژه ها معمولا شاهد ساخت و سازهای عظیمی هستیم. شرکت هایی که در این زمینه با دولت همکاری می کنند بسیار قدرتمند و معتبر هستند. درنتیجه در آن واحد توانایی ساخت چندین پروژه را چه در ترکیه و چه در خارج از ترکیه دارند. تضامینی که دولت از طریق بانک ها از سازندگان دریافت می کند از دیگر قوانین بازدارنده و امنیتی است که خریدار و یا سرمایه گذار با خیالی آسوده اقدام به خرید ملک موردنظر خود می نماید.

بیمه پایان کار (Bina Tamamlama Sigortası)

Remax Perfect Real Estate Insurance

اوایل 2019 مجلس ترکیه جهت خفظ منافع خریداران لایحه ای را در مجلس تصویب کرد. طبق این لایحه تمامی سازنده ها از این پس ملزم به دریافت بیمه اتمام کار پروژه های خود خواهند بود. بدین ترتیب اگر سازنده ای به هر دلیل موفق به اتمام بخشی و یا کل پروژه نشد. بیمه دولتی ملزم به اتمام پروژه و یا باز پرداخت به خریداران خواهد بود.

شایان ذکر است تمامی موضوعات اشاره شده در خصوص پروژه های درحال ساخت می باشد.

در خصوص موارد به اتمام رسیده نیز با به روز نمودن اسناد و یکپارچه نمودن سیستم سازمان ثبت و اسناد و اضافه کردن بارکد امنیتی- الکترونیکی (که به این موضوع بصورت مفصل در بخش تاپو اشاره شده است) تمامی راههای سو استفاده و یا کلاهبرداری احتمالی سودجویان بسته شده است.

اما با وجود این تمهیدات بازهم همواره توصیه ما به مشتریان عزیز این بوده است که صرفا نه فقط از ما، بلکه از شرکت های رسمی و معتبری اقدام به خرید نمایند که به سبب تجربه و اعتبارشان به ریزترین نکات هم توجه کرده و با امنیت خاطر شما را در امر خرید ملک مورد نظرتان یاری می کنند. در همین راستا شرکت بین المللی Landinvester با کادری مجرب و متخصص تمامی جوانب جهت یک سرمایه گذاری مطمئن را سنجیده و بهترین مشاوره را به مشتریان ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد