اخبار و مقالات

از جدید ترین مطالب و اخبار املاک و اقامت ترکیه مطلب شوید

بازگشت سرمایه با سود بالا و مطمئن با سرمایه‌گذاری در املاک ترکیه

براساس تصمیم منتشر شده در تاریخ 19.09.2018 در روزنامه رسمی، برخی مقررات در مورد دریافت شهروندی ترکیه برای خارجیان دچار تغییرات اساسی شده است. شهروندی ترکیه به طور مستقیم به خارجیانی که حداقل 250.000 دلار املاک و مستغلات در ترکیه خریداری می کنند داده خواهد شد.

در نتیجه تغییر در قانون خیل عظیمی از افراد برای اخذ این حقوق به ترکیه اقدام می کنند که طبعا سوالات زیادی در ذهن خود دارند. بهمین سبب شرکت ریمکس پرفکت ایران تصمیم به اطلاع رسانی درست به هموطنان عزیزمان گرفته است.

در این بخش برای کمک به هموطنان عزیزمان این مسائل را به صورت کامل شرح خواهیم داد که به جواب بسیاری از سوالات خود برسید. ضمنا، تعدادی از سوالات پیش آمده برای مراجعه کنندگان عزیزمان را در بخش سوالات متداول همراه با پاسخ می توانید بیابید.

توصیه می کنیم تا موارد زیر را به دقت مطالعه نمائید تا در دام افراد سودجو گرفتار نشوید.

قانون جدید خارجیان را ملزم به عدم فروش ملک خود می کند. بدین صورت که شخص خارجی پس از خرید ملک باید یک تعهدنامه رسمی در یکی از دفترخانه ها مبنی بر عدم فروش ملک تا 3 سال بدهد. بدین ترتیب روند دریافت شهروندی ترکیه آغار می گردد. به همین سادگی…!!!

برخلاف تصور اشتباه عموم مبنی بر بطول انجامیدن پروسه دریافت شهروندی، طبق قانون جدید طی شدن تمامی مراحل تا لحظه دریافت کارت ملی حداکثر 6 ماه می باشد. متاسفانه افراد سود جو این پروسه را بیش از 1 سال نشان داده اطلاع رسانی می کنند و برای دریافت سریع تر شهروندی در همان زمان 6 ماه اقدام به دریافت مبالغ چند هزار دلاری می کنند.

مهمترین موضوعی که قبل از انجام هر کاری بسیار حائظ اهمیت است به خدمت گرفتن یک مشاور کار آزموده و معتبر میباشد که از لحظه ورود تا آخرین لحظه در کنارتان باشد چون به طور حتم شما به تمام قوانین تسلط ندارید که داشتن این مشاور به شما کمک های بسیاری خواهد کرد.

پس از خرید ملک و اتمام کار انتقال سند برای شما زمان ملاقات در یکی از اتاق های تجاری گرفته میشود و در بخش ویژه سرمایه گذاران خارجی علاوه بر خوش آمد گوئی با شما مشاوره مختصری خواهد شد.

پس از تکمیل این فرایند کارت موقت اقامت ویژه سرمایه گذاران (براساس ماده 6458 بند 31) برای شما و خانوده تان صادر میشود و مدارک شما جهت صدور کارت دائم به آنکارا فرستاده میشود که حد اکثر بین 3 تا 6 ماه بعد کارت ملی شما، همسر و فرزندان زیر 18 سال ارسال میگردد و شما شهروند دائم این کشور محسوب خواهید شد. در نظر داشته باشید که مشاوران ما در تمامی این مراحل در کنار شما بوده و یاری رسانتان هستند.

لطفا توجه داشته باشید که در ارتباط با دریافت اقامت و یا شهروندی، بچز چند مورد واریز به حساب دولت نیاز به صرف هیچ هزینه ای نمی باشد. پس پرداخت هیچ هزینه اضافی را قبول نکنید مگر آنکه معادل مبلغ درخواستی فیش واریزی به حساب دولت را به شما ارائه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد