اخبار و مقالات

از جدید ترین مطالب و اخبار املاک و اقامت ترکیه مطلب شوید

دسترسی آسان به تمامی نقاط داخل ترکیه و جهان

دسترسی آسان به تمامی نقاط داخل ترکیه و جهان بوسیله ناوگان پیشرفته و مدرن

مسائل بسیار مهمی که در این بخش به آنها می پردازیم

1-شما برای ورود به ترکیه نیاز به اخذ ویزا ندارید که همین امر ورود و خروج شما را بسیار آسان کرده است.

2-به دلیل موقعیت جغرافیایی ترکیه بسیار به ایران نزدیک است. به طوری که برای مثال : پرواز تهران-استانبول 3 ساعت طول میکشد در حالی که پرواز تبریز-مشهد هم 3 ساعت. به همین دلیل هم از نظر اقتصادی و هم از نظر زمانی بسیار مقرون به صرفه و منطقی است خصوصا برای آن دسته از عزیزانی که نیاز به رفت و آمد بیشتری دارند.

از سوی دیگر باز هم به خاطر موقعیت جغرافیایی استثنائی این کشور و دارا بودن کلیه وسایل حمل و نقل عمومی مدرن و با استاندارد های درجه یک جهانی، امکان دسترسی و تردد شما را به سرتاسر جهان بسیار راحت، لذت بخش و مقرون به صرفه نموده است.

راه های زمینی، هوایی و دریایی متعدد در این کشور در کنار تنوع و کیفیت بینظیر وسائل حمل و نقل  امکان داشتن سفری  بسیار جذاب و راحتی را برای شما فراهم میکند. برای مثال از راه دریا میتوانید به کشور های همسایه نظیر قبرس و یا یونان سفر کرده و یا توسط کشتی های کروزر و یا کشتی های تفریحی عظیمی که همانند هتل های 5 ستاره شناور می باشند همراه با تجربه بینظیر و خاطرات فراموش نشدنی به کشورهای ایتالیا، اسپانیا، یونان، قبرس، مونتنگرو و … سفر کنید.

از سوی دیگر به کشورهای زیادی از طریق راه زمینی نیز دسترسی کامل دارید برای مثال میتوانید با اتومبیل شخصی خود از طریق کشور های همجوار به تمامی قاره اروپا سفر کنید و سفری رویایی و خاطره انگیز را برای خود و خانواده تان به ارمغان بیاورید.

 راه آهن این کشور با در اختیار داشتن به روز ترین و مدرن ترین قطار های سریع السیر دنیا انتخاب بسیار خوب دیگری برای سفر میباشد. با داشتن خطوط ریلی متعدد ، کیفیت و خدماتی بینظیر و قیمت های بسیار مناسب همواره آماده خدمت رسانی چه در داخل کشور چه در خارج کشور است.

وجود شرکت های هوائی و ایر لاین های متعدد در این کشور که با در اختیار داشتن یکی از بزرگترین و مدرن ترین ناوگان هواپی دنیا و مجرب ترین کادر های پرواز در هر لحظه از شبانه روز امکان سفر به اقصی نقاط جهان را می نمایند. باتوجه به آخرین آمار شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینس یکی از 10 شرکت هواپیمایی جهان بوده و همچنین عنوان بیشترین مسیر پروازی در جهان را از آن خود کرده است. کیفیت پرواز بسیار بالا، قیمت های مناسب بلیط و تنوع بیشمار پرواز ها برای هر بودجه و سلیقه ای خطوط هوایی این کشور را بسیار مطرح و معتبر ساخته است.

به طور خلاصه میتوان گفت که شما در ترکیه در مرکز جهان قرار دارید و در هر زمان که نیاز بود میتوانید به هر جا که خواستید سفر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد