اخبار و مقالات

از جدید ترین مطالب و اخبار املاک و اقامت ترکیه مطلب شوید

شماره مالیاتی – ورگی نوماراسی در ترکیه چیست ؟

شماره مالیاتی – ورگی نوماراسی در ترکیه چیست و داشتن آن چه اهمیتی دارد؟

برای انجام هر گونه معامله رسمی در کشور ترکیه نیاز به یک شماره ده رقمی مالیاتی دارید. معاملاتی از قبیل خرید و فروش املاک، خودرو، باز کردن حساب.بانکی، دریافت اقامتگاه رسمی نیازمند داشتن این شماره هستندداشتن شماره مالیاتی در ترکیه – ورگی نوماراسی به معنای اخذ مالیات از شما نیست. این شماره، شناسه ای است برای معاملاتی که با نام شما انجام میشود. و نشانگر تمکن مالی شماست. دریافت شماره مالیاتی – ورگی نوماراسی اولین کاری است مشاوران ما در ترکیه برایتان انجام خواهند داد. 

طریقه گرفتن این شماره بسیار ساده بوده و شامل هیچگونه هزینه ای نمیباشد. تنها با در دست داشتن پاسپورت و فتوکپی آن و آدرس محل سکونتتان.با مراجعه به یکی از شعبات اداره مالیات این شماره را دریافت خواهید کردشماره مالیاتی – ورگی نوماراسی در کمتر از 5 دقیقه. پس از لحظه ارائه مدارک به اداره مالیات صادر میشود. در کشور ترکیه تمامی موسسات دولتی و بانکها به شبکه مرکزی اطلاعاتی شهروندان و افراد مقیم خارجی اتصال دارند. بمحض دریافت شماره مالیاتی در تمامی سیستم های مذکور اطلاعات شما قابل رویت خواهد بود. اما ظاهر شدن آن در سیستم های اطلاعاتی ادارات دولتی. و بانک ها معمولا تا 24 ساعت بطول خواهد انجامید.

شایان ذکر است که هنگام اخذ اقامتتان، شماره مالیاتی با شماره اقامت شما ست خواهد شد. در نتیجه در تمامی دفاتر رسمی با وارد کردن شماره اقامت (کیملیک نوماراسی) این شماره هم نمایان میشود. پس از مشاوره با کارشناسان زبده شرکت ریمکس پرفکت و تصمیم گیری نهایی در رابطه با نحوه سرمایه گذاری در کشور ترکیه، در تمامی مراحل اخذ شماره مالیاتی،.خرید ملک، استعلام های مربوط به سند ملکی،. دریافت تاپو، سپرده گذاری در بانک، دریافت اقامت، دریافت شهروندی و …  همواره در کنار شما خواهیم بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد